Türkiye ve Almanya arasında geçen tempolu bir düğün hazırlığı yaşadı Ezgi ve Sercan.Altı yıllık beraberliklerini sevdikleriyle paylaşacakları o özel ve unutulmaz gün daha da kalıcı olsun diye ByMozturk çiftlerinin arasında yerlerini almayı tercih ettiler.

Ankara’da Altınköy’de gerçekleştirdiğimiz çekim sıcak havadan daha ilk dakikada düşünmeye başlayan damadımıza takılmamızla başladı.(Ki sıcak gerçekten düşündürücüydü) Ama neyse ki sıcak hava çekimin enerjisini düşürmedi.

Çekim günümüz düğün gününden bir gün önce ki gündü.Dolayısıyla çiftimiz kendi düğünlerine geç kalma kaygısı yaşamadığı için çekim stressiz geçti diyebiliriz.Tabii ki gelinliğe ve damatlığa biraz fazla dikkat etmek gerekti. Malum hiç kimse düğün günü kötü görünmek istemez.

Çekim alanımız oldukça geniş ve gelin damat fotoğrafları için birbirinden değişik fonlara sahip bir alandı. Tabii bu denli geniş bir alanda da kısa molalar vermeden çekim yapılamazdı.O kısa molalardan biri birazcık mecburi bir mola oldu.Ertesi günün heyecanını yaşadıklarından olsa gerek gelin çiçeğimiz biraz geç ulaştı.

Güneşin hakim olduğu alanlarda fotoğrafa hakim olmak zordur. Hele ki gelinliğin beyazlığı da düşünülürse…Eee burada ufak bir itiraf gerekir.Fotoğraf çekimlerinde yıldız gelinlerdir.Dolayısıyla onlar hem biraz daha fazla yorulur hem de en çok kare onlara aittir. Bu çekimde de bu kural değişmedi.Gelinimizin sabrı ve çekimdeki uyumu günümüzü renklendiren etkenler arasındaydı.

Çekim sonunda hem nefeslenmek hem de ufak bir çekim değerlendirmesi için oturduğumuzda fotoğraf makinasının ekranından birkaç kareye bakarken çiftimizin düğünden hemen sonra Almanya’ya dönüp iş başı yapacağını konuştuk.Ama hem düğünün tatlı yorgunluğu hem de işlerin mecburi yorgunlukları elbet atılır.Mutluluklar çiftimize.